O NUKO.CZ

Jsme nebankovní poskytovatel spotřebitelských úvěrů, který Vám pomůže v situacích, kdy naléhavě potřebujete vyřešit svoje krátkodobé finanční problémy. Půjčujeme pod dohledem České národní banky.

 

Služby poskytované NUKO.CZ

Nabízíme Vám rychlé, pohodlné a cenově dostupné krátkodobé úvěry. Peníze můžete mít na svém účtu již do 10 minut po přezkoumání a schválení žádosti o úvěr (v případě převodu peněz v rámci jedné banky).

K žádosti o úvěr nemusíte mít žádného ručitele.

Budete-li potřebovat, můžete si u nás odložit termín splatnosti půjčky o 7, 14 nebo 30 dní, a to jednoduše zaplacením poplatku za prodloužení.

Snadno si můžete půjčit jakoukoliv částku od 1 000 Kč do 20 000 Kč na dobu 7 až 30 dnů.

 

Výhody úvěru u NUKO.CZ

  1. Pohodlné a rychlé zpracování žádosti v kteroukoliv denní dobu;
  2. Jednoduché rozhraní služby pro zadání žádosti o úvěr;
  3. Možnost prodloužení doby splatnosti úvěru;
  4. Nízký poplatek za úvěr;
  5. Profesionální klientský servis

 

Klienti NUKO.CZ

Věříme na dlouhodobou spolupráci, založené na otevřenosti a individuálním přístupu. Spokojený klient je pro nás vždy na prvním místě. Soustředíme se na každý detail klientské žádosti.

Názory našich klientů jsou pro nás velmi důležité, protože nám pomáhají se neustále zlepšovat a pracovat na tom, aby služba NUKO.CZ byla co nejjednodušší a klientsky přívětivá.

  

Zodpověný poskytovatel půjček

NUKO.CZ je služba od společnosti Fincapus s.r.o., která je důvěryhodným a zodpovědným poskytovatelem nebankovních úvěrů. Veškeré naše aktivity jsou v souladu s českou legislativou, zejména pak se zákonem č. 257/2016 Sb., a jsou pod dohledem České národní banky. 

 

Základní právní informace o společnosti Fincapus s.r.o.: IČO: 05591341; Spisová značka: C 266588 vedená u Městského soudu v Praze; Den zápisu: 25. listopadu 2016; Sídlo: Karolinská 661/4, Karlín, 186 00 Praha 8. Společnost Fincapus s.r.o. je nebankovním poskytovatele spotřebitelských úvěrů.

 

Poskytování rady

Společnost neposkytuje radu ve smyslu ustanovení §85 zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru.