Specialista péče o zákazníky

Do našeho týmu hledáme spolehlivé, komunikativní a cílevědomé kolegy a kamarády na pozici Specialista péče o zákazníky.

Spokojenost zákazníků je pro nás prioritou. Pomozte nám ji udržovat a zvyšovat.

Díky Vám mohou zákazníci každý den získávat nejlepší péči.

Přidejte se k nám. Čeká Vás pravidelný příjem a stabilní práce s týmem přátelských lidí.

Náplň práce:

Na úplném začátku se můžete těšit na školení, které Vás seznámí se vším, co budete potřebovat znát při své práci. Až se dozvíte vše potřebné, budete …

  • přijímat příchozí hovory a vyřizovat požadavky zákazníků
  • komunikovat s klienty prostřednictvím telefonu, e-mailu, chatu
  • poskytovat produktové poradenství určené pouze našim klientům
  • zpracovávat žádosti našich klientů o půjčku
  • preventivně předcházet podvodům

Požadavky:

  • předchozí zkušenosti na obdobné pozici nejsou podmínkou, vše Vás naučíme
  • SŠ vzdělání
  • výborné komunikační dovednosti
  • aktivní a samostatnou osobnost
  • příjemné vystupování
  • zodpovědný přístup k práci
  • uživatelská znalost MS Office, Internet
  • čistý trestní rejstřík

Co vám nabízíme:

  • práci v zajímavém prostředí rychle se rozvíjející společnosti
  • možnost kariérního růstu a vlastního rozvoje
  • smlouva na dobu neurčitou
  • občerstvení na pracovišti (teplé a studené nápoje zdarma)
  • neformální a přátelské prostředí, firemní akce pro zaměstnance
  • nástup dohodou, nejlépe IHNED.

Hlavní účetní

Jsme poskytovatelé nebankovních krátkodobých úvěrů působící pod regulací ČNB. Klientům poskytujeme rychlý a snadný přístup k finančním službám. Do své centrály v Praze hledáme kolegu na pozici Hlavní účetní.

  • Baví Tě čísla a počítání?
  • Vidíš ve financích za roh?
  • Rád máš přehled nad Cash-Flow?
  • Máš rád svižné tempo a energii nové společnosti?
  • Baví Tě plavat proti proudu v silné a stabilní řece, kde vodu tvoří prostředí regulace ČNB?
  • Chceš být součástí týmu, který buduje nové standardy v přestavěném tržním prostředí v ČR a miluje svojí práci?
    Pokud na všechny tyto otázky odpovídáš ano, pak nám napiš, zavolej. Rádi s Tebou probereme detaily na osobní schůzce u nás v nových kancelářích v Praze v Karlíně, Palác Rohan.

Náplň práce

  • Kompletní účetnictví společnosti
  • Realizace všech účetních uzávěrek
  • Vedení mzdového účetnictví
  • Účtování a vystavování faktur
  • Tvorba účtového rozvrhu podniku

Požadavky

  • Minimálně SŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxe na obdobné pozici
  • Detailní znalost metodiky účtování v podvojném účetnictví
  • Znalost všech předpisů vztahujících se k účetnictví a daňové sestavě
  • Uživatelská znalost práce s PC
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni

Co nabízíme

  • Práce v zajímavém prostředí rychle se rozvíjející společnosti
  • Možnost karierního růstu a osobního rozvoje
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Neformální a přátelské prostřední
  • Dobrá dopravní dostupnost
  • Moderně zařízené kanceláře v centru Prahy
  • Nástup ihned