Jak si půjčit?


Stačí Vám pouze 3 jednoduché kroky, a během 10 minut můžete mít peníze na svém účtu!


1. Zvolte výši úvěru a termín splatnosti, vyplňte registrační formulář 

Abyste mohli získat půjčku, musíte mít trvalý pobyt v České republice. Nesmíte být v prodlení se splátkami půjček nebo porušovat smluvní podmínky u jiných finančních institucí.
Registrace Vám zabere pouze pár minut.  Při registraci je třeba zadat Vaše rodné číslo, číslo mobilního telefonu, e-mail a další osobní údaje. Dále budete potřebovat občanský průkaz a číslo běžného účtu, který je veden přímo na Vaše jméno. 

 

2. Potvrďte Váš profil

A) Nahrajte do žádosti oboustrannou kopii Vašeho občanského průkazu a kopii druhého dokladu totožnosti (rodný list, řidičský průkaz, cestovní pas nebo zbrojní průkaz).

B) Pro kontrolu Vašeho bankovního účtu jej propojte se službou Kontomatik, který je součástí registračního formuláře. Další možností je zaslat nám tři aktuální výpisy z Vašeho bankovního účtu na náš e-mail, nebo verifikační poplatek 1Kč z Vašeho bankovního účtu.
 

3. Získejte své peníze!

Zhruba do hodiny po vyplnění žádosti, doložení potřebných dokladů a ověření Vašeho bankovního účtu, vyhodnotíme Vaši žádost. O stavu žádosti Vás budeme informovat e-mailem a SMS zprávou. Jak rychle získáte peníze závisí na tom, u jaké banky je veden bankovní účet, který byl uveden v žádosti. Pokud máte jednu z bank, se kterými spolupracujeme, trvá převod peněz puze několik minut. V případě převodu mezi různými bankami, zabere transakce zpravidla 1 - 2 pracovní dny. 

Kompletní seznam podporovaných bank najdete ZDE.